Оголошено програму UFW FW 19-20

п‘ятниця 1.02

15:30

POUSTOVIT main catwalk

16:00

BE SUSTAINABLE! project presentation sustainable fashion space

16:30

ELENA BURENINA main catwalk

17:00

A.M.G. right wing

17:30

OLEYNIK STUDIO FOR AO2 presentation art space 2

18:00

FROLOV <3 SOVA main catwalk

18:30

Прес-конференція проекту FIGHTFORLOVE

від 100% LIFE x FROLOV <3 SOVA media space

19:00

Проект Оксани Левчені Неіснуючі племена art space 3

19:30

FINCH main catwalk

20:00

YANA CHERVINSKA main catwalk

20:30

BOBKOVA. right wing

21:00

VALERY KOVALSKA main catwalk

субота 2.02

12:00

ISKO x KSENIA SCHNAIDER public talk sustainable fashion space

14:00

LAKE STUDIO see invitation

15:00

JEAN GRITSFELDT see invitation

16:00

ARUTIUNOVA main catwalk

16:30

PRZHONSKAYA main catwalk

17:00

KATERINA KVIT / T.MOSCA right wing

17:30

Lucky look presentation art space 1

17:30

GASANOVA main catwalk

18:00

Bob Basset "Предмети" presentation art space 2

18:30

LARISA LOBANOVA main catwalk

19:00

FLOW THE LABEL right wing

19:30

Fashion Film Festival Kyiv 2019 presentation media space

20:00

SIX. main catwalk

20:30

KSENIA SCHNAIDER right wing

21:30

JARDIN EXOTIQUE see invitation

неділя 3.02

14:00

ARTEMKLIMCHUK main catwalk

14:30

JULIYA KROS right wing

15:00

BE SUISTAINABLE! public talk sustainable fashion space

15:30

GUNIA PROJECT see invitation

16:00

DZHUS special space

16:30

IRYNA DIL’ main catwalk

17:00

THEO right wing

17:30

GOLETS main catwalk

18:00

VOROZHBYT&ZEMSKOVA main catwalk

18:30

DOMANOF presentation art space 2

19:00

DAFNA MAY main catwalk

19:30

RYBALKO right wing

20:00

A/RAISE main catwalk

20:30

AYSINA main catwalk

22:00

Вечірка БЕЗ СТРЕСУ 2.0 від LBK Production see invitation

понеділок 4.02

16:30

Круглий стіл. «Конкурентоспроможність: як українським брендам чоловічого одягу змагатися з мас-маркетом та люксом» men’s space

17:00

SANNA ONE main catwalk

17:30

SERGEY ERMAKOV presentation art space 4

18:00

KATERINA RUTMAN main catwalk

18:30

SONYA MONINA main catwalk

19:00

Лекція Дар'ї Марусик, Soon Store: «Шлях до свідомого життя: сприйняття, прийняття та практика» sustainable fashion space

19:00

ROUSSIN BY SOFIA ROUSINOVICH main catwalk

19:30

IDOL. art space 1

20:00

DASTISH FANTASTISH main catwalk

20:30

CHUPRINA main catwalk

21:00

MEN’S DAY PARTY men’s space

вівторок 5.02

16:00

Лекція Джовані Оттонелло, арт-директор Istituto Europeo di Design. «Тренд 2020 в моді та дизайні» right wing

17:30

Epson Digital Fashion Contest presentation art space 1

18:00

ANDI main catwalk

18:30

DARJA DONEZZ main catwalk

19:00

MONSTRA presentation art space 2

19:30

MALVA-FLOREA / KRISTINA LAPTSO main catwalk

20:00

2LFACTURA main catwalk

20:30

YANIS STEPANENKO / YADVIGA NETYKSHA main catwalk

                           

Источник: elle.ua

Запись опубликована в .

Добавить комментарий